Další projekty

Research Center

Doučování žáků škol

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Aktivní studenti aktivním seniorům

V hodinách ZSV jsme byli seznámeni s projektem Active Citizens, jehož cílem bylo vymyslet, jak bychom my studenti mohli pomoci svým spoluobčanům.

Projekt EDISON

Cílem projektu EDISON je spojovat mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Projekt Otevřená věda

Projekt Otevřená věda probíhá pod záštitou Akademie věd ČR. Otevírá cestu k vědě studentům, pedagogům i veřejnosti. V rámci projektu jsou realizovány studentské vědecké stáže přímo na pracovištích Akademie věd ČR, jsou pořádány veletrhy vědy, výstavy školení učitelů.