Aktuality

Informace pro rodiče žáků 1. A

Vážení rodiče,
omlouváme se za problémy s přihlašováním do Bakalářů. Při aktualizaci Bakalářů se změnila struktura dané stránky a v souvislosti s tím byla bohužel všechna rodičovská hesla smazána. Hesla budou vygenerována znovu a předána třídní učitelce k přeposlání e-mailem.

Děkujeme za pochopení.

Vedení školy

Informace k zahájení školního roku 2023-2024

Školní rok bude zahájen dne 4. září 2023 v 8:00 ve kmenových třídách (informace o kmenových třídách bude vyvěšena na vstupních dveřích k šatnám).

Tandemová výuka a nové technologie - šablony JAK

V průběhu celého roku probíhala část výuky německého jazyka tzv. v tandemu. Dvě vyučující vedly hodiny spolu a díky tomu měly více času na práci v menších skupinách, studenti si tak mohli intenzivněji procvičit výslovnost, konverzaci i čtení. Tímto způsobem se žáci učí cizí jazyk efektivněji a učitelé se mohou studentům věnovat individuálně.

Knihovna žije

Studentky ze 4. A si připravily pro ostatní třídy zábavné hry a kvízy o literatuře. Zájemci tak mohli strávit příjemné dopoledne ve školní knihovně.

Exkurze do Olomouce

V pátek 26. května 2023 se studenti 1. A vydali objevovat krásy Olomouce. Jejich první kroky vedly do Vědecké knihovny, kde pro ně byl připravený bohatý program zaměřený na cizí jazyky.

Rychlý kontakt

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí,
nám. T. G. Masaryka 1260,
příspěvková organizace,
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
IČ:00601403
RED IZO: 600016251
 
 
Datová schránka: z64jrq3
Elektronická podatelna: GFRY@po-msk.cz

Zřizovatel školy

Moravskoslezsky kraj logo

Moravskoslezský kraj
28. října 117, 702 18 Ostrava
www.msk.cz

prispevkova_organizace_msk

Hledat