Erasmus+ a výměnné pobyty

Save Our Blue Planet - poslední fáze projektu Erasmus+

Mezinárodní projekt Save Our Blue Planet, jehož je naše škola koordinátorem, se dostal do poslední třetiny.

Před námi je nejen mezinárodní setkání se slovenskými a tureckými partnery na Slovensku v Ivance pri Dunaji, ale i plnění projektových úkolů. Jedním z nich je provedení dotazníkového šetření na téma Three Rs (reduce, reuse, recycle - snížit, znovu použít a recyklovat).

Prosíme žáky, zaměstnance i přátele naší školy, aby odpověděli na níže uvedený formulář. Výsledky z dotazníku budou podkladem pro vytvoření prezentace, s kterou se naši studenti představí na soustředění v Ivance. Děkujeme.
 
 
Webové stránky projektu si můžete prohlédnout zde
 
Soňa Macurová
 
logo Funded by the EU bile
 
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí,
nám. T. G. Masaryka 1260,
příspěvková organizace,
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
IČ:00601403
RED IZO: 600016251
Datová schránka: z64jrq3
Email:
Elektronická podatelna:

Sledujte nás

Image

Moravskoslezský kraj
28. října 117, 702 18 Ostrava
www.msk.cz

Image