Together We Learn

s podtitulkem “Education is a key to unlocking the world and a passport to freedom”, byla další mezinárodní akce, na kterou nás pozvali naši indičtí partneři ze SMS St. Mark's School, Meera Bagh, z Nového Dillí.

Jednalo se o on-line kvízovou soutěž zaměřenou na různá témata. Řešením otázek se studenti dozvěděli nové informace a zároveň mohli porovnat své znalosti s vědomostmi soutěžících z Pákistánu, Indie, Singapuru, Malajsie, Turecka, Itálie a mnoha dalších zemí.

Naši studenti se zúčastnili několika kvízů. Heritage Quiz se zabýval památkami UNESCO, Environment Quiz ochranou životního prostředí a Shakespeare Quiz životem a dílem W. Shakespeara. Znalosti všech studentů byly obdivuhodné. V kvízu o životním prostředí se našim studentkám Evě Kořenské a Veronice Šmiřákové z 2.B povedlo dostat do druhého kola a nakonec obsadily 3. místo. Tobiáš Velička z 3.A se úspěšně probojoval mezi 8 nejlepších v kvízu o památkách UNESCO.

Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Soňa Macurová, Jana Grzymková