Save Our Blue Planet - Hlasujte!!!

Zachraňte naši modrou planetu je v překladu název nového mezinárodního projektu Erasmus+, který odstartoval v listopadu 2021 a bude trvat 17 měsíců.

Koordinátorem projektu je naše gymnázium a partnery jsou střední škola Nazilli Anadolu Lisesi z Turecka a Spojená škola v Ivanke pri Dunaji.

Jedním z prvních úkolů je navrhnout a zvolit logo projektu. Naši a turečtí studenti vytvořili řadu návrhů projektového loga, nejlepší a nejvýstižnější loga byla zařazena do online hlasování. Zveme všechny studenty a zaměstnance zapojených škol, aby v jednoduchém hlasování zvolili logo, které se jim nejvíce líbí. Toto logo bude doprovázet veškerý materiál vytvořený v průběhu projektu. Odkaz k hlasování je zde, nebo si načtěte QR.

Děkujeme za hlasování, které musí proběhnout do čtvrtku 3. března 2022.

Soňa Macurová, koordinátorka projektu