... zahraniční zájezdy studentů do zemí Evropy i do USA

Výstava fotografií z mezinárodních projektových setkání projektu Erasmus+ 2017

Naše škola uspořádala výstavu fotografií pořízených během čtyř mezinárodních setkání v rámci projektu školního partnerství KA2 Erasmus+, který nese název Teaching off the Beaten Path (Po nevyšlapaných cestičkách) a je zaměřen na výuku přírodních věd v terénu, především geologii, biologii a ekologii.

Jedná se o dvouletý projekt, který právě končí. Výstava je přístupna široké veřejnosti do konce měsíce května v prostorách Městské knihovny ve Frýdlantu nad Ostravicí. Součástí vernisáže výstavy byla ukázka sbírky minerálů získaných během projektu a odkaz na digitální herbář, který studenti vytvořili a který se ještě dokončuje. Podívejte se na webové stránky projektu. Vernisáž výstavy zdokumentovala televize Polar, video z výstavy je možné zhlédnout na internetových stránkách televize Polar v archivu pořadu Studuj u nás ze dne 26. 4. 2017 od 3:52.

Soňa Macurová, koordinátorka projektu