... naši studenti zvítězili v Gastrosoutěži Bonjour la France 2013, pořádané Francouzskou aliancí v Ostravě

Digitální herbář

Jedním z výsledků mezinárodního projektu Teaching off the Beaten Path (Po nevyšlapaných cestičkách) je školní digitální herbář.

Herbář obsahuje fotografie rostlin, které studenti naší školy vyfotili a určili v době dvouletého projektového období, tj. od podzimu 2015 do jara 2017. Herbář si můžete prohlédnout :na tomto odkaze.

Dalšími výsledky tohoto projektu, financovaného Evropskou unií a zaměřeného na biologii, geologii a ekologii, je řada didaktických materiálů, vytvořených studenty a pedagogy všech partnerských zemí, tj. Finska, Švédska, Dánska a Itálie. Tyto materiály a celou historii projektových aktivit si můžete prohlédnout: na webu projektu.

Soňa Macurová, koordinátorka projektu