... vítězem soutěže Vysoké školy báňské "Aplikovaný fyzik 2013" se stal náš student Tadeáš Kmenta

Vive la France! Vive Paris!!!!

Ať žije Paříž! Po delší době mohli naši studenti opět navštívit krásné hlavní město Francie, Paříž. Nádherné počasí, výjimečné památky, milí lidé, skvělá a profesionální organizace.

Velké poděkování patří paní Mgr. Pavlíně Formánkové a její cestovní kanceláři Slunečnice.

A jaké jsou dojmy a zážitky našich studentů:

„Jsem ráda, že jsem si mohla užít tak krásné město, jako je Paříž. Domů jsem si neodvezla jen fotky a suvenýry, ale i spousty nezapomenutelných vzpomínek s fajn lidmi!“

„Krásné vzpomínky na jedno z nejkrásnějších měst. Nejvíce se nám líbila plavba po Seině a Eiffelova věž .“

„Plavba po Seině a jízda metrem byly nejhezčí a zároveň nejvtipnější zážitky z Paříže. Bylo to krásné.“

„Paříž byla vždy na mém „wish listu“. Nejvíce se mi líbilo, že jsme se ještě více sblížili se spolužáky a tyto vzpomínky nám zůstanou navždy.“

„V Paříži bylo krásně, škoda, že se musíme zase vrátit do školy…“

Tak třeba se zase brzy vrátíme do Paříže…